Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer pc konfigot valaki...

Gamer pc konfigot valaki rakjon össze?

Figyelt kérdés
Legfőképp játékokra kellene. Max 200.000

2012. aug. 16. 09:02
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
ÁdyBoys meg Visitor engem kiakasztanak...
2012. aug. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy mennyit szeretne rá költeni..én nem vennék Fx bulldozert.PONT
2012. aug. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Reggel, amikor Hart r2.0-nak válaszoltam nagyon nem esett le, hogy te engem bíráltál. Azért most bepótolnám a reakciót.


"8magos FX?Röhej..az intel 4-6 magos procijai jobbak."

Az a 8 magos FX, ami szerinted röhejes (amit igazából 8 magosnak hívni sem teljesen helyes, de most ettől tekintsünk el), egy-két területen veri a te hőn dicsőített 4 magos Intel procijaidat. Egész pontosan az i5-2500K-t. Nagy általánosságban lehet azt mondani, hogy játékra jobb az i5, de szerintem akkor a "felesleges" jelzőt is odarakhatjuk utána. Merthogy csak játékra abszolút felesleges és pénzkidobás i5-öt venni, az szerintem nem vita tárgya. A Sandy i7 ára kb. kétszerese az FX-8120-énak, az a 6 magos csoda meg több mint ötször drágább, mint a 8120-as Bull.


"i7 2600k

MSI 2 DB VGA hely,ram ddr3 min.1600mhz

hd 6950 2GB

corsair 750w

szellős,hűvös ház.TK v9000

Kingston vagy Corsair 8-16GB ram 1866mhz"


i7-2600K játékra? Akkor már tényleg i5. i7 játékra elképesztően sok és pazarló.

MSI lappal se mondtál gyakorlatilag semmit, csak lövöldözöl a levegőbe.

HD6950-et mondod. Egy 75k-s VGA-t raksz egy szintén 75k-s CPU mellé. Abszolút arányos gamer konfig mit ne mondjak. A 750W-os Corsair tápot remélem még kommentálnom sem kell. 750W a Jó Istennek nem kell, nemhogy ennek a konfignak. Olyan felesleges és pazarló, hogy azt még nézni is rossz.

A RAM meg.. Nem csak ez a két márka van. Én személy szerint csak a GEIL RAMokat szoktam elkerülni, a Corsairt sem gyakran ajánlom, de azt az ára miatt. Sokkal olcsóbban meg lehet úszni egy Kingston, Kingmax vagy CSX-szel. Amúgy meg 1866MHz meg minek a fenének? Akik APU-n játszanak, azok szoktak ekkora frekvenciájú RAMokat venni, de nekik meg és éri, mert érdemi gyorsaság van játék terén, azonban azoknak, akik maradnak a CPU+VGA kombinációnál játékra egyáltalán nem éri meg, mert hatalmas a felár, és semmit sem nyersz vele gyakorlatilag. Arról persze nem is beszélve, hogy az általad ajánlott Sandy i7 által támogatott legmagasabb memóriafrekvencia az 1333MHz.


"Utolsónak pedig igaza van!"

Még mindig így gondolod?


"Mindenkinek szíve joga eldönteni hogy mennyit szeretne rá költeni..én nem vennék Fx bulldozert.PONT"

Igazából el tudod mondani, hogy miért? Vagy csak szimplán kékszemüveges vagy?

2012. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"amikor Hart r2.0-nak válaszoltam"

Nem maradhatunk simán Hart-nál? :)

2012. aug. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod Hart. :)
2012. aug. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!