Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik a jobb alaplap (ASUS)?

Melyik a jobb alaplap (ASUS)?

Figyelt kérdés

Két alaplap közt gondolkozok és arra lennék kíváncsi melyiket érdemes venni kb egy áron van mind2. Ezekkel a hardverekkel használnám: i5 2500k, corsair dominatorgt 1866mhz, asus gtx 670.

Pár 3dmark teszt miatt szeretnék a prociból 4,8 ghzet kihozni kb és állandó 4,4ghz-en menne.

És itt a két lap:

[link]


[link]


Én azt vettem észre hogy a Z77es 2400mhzre lehet húzni a ramot de a Z68as többet tud. A lényeg hogy amelyik jobb azt venném, esetleg ha valakinek ez van a kettő közül leírhatná hogy milyen az UEFI proci tuning oldalon, hogy miket lehet állítani. Köszi előre is


2012. aug. 15. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor már inkább ez, a fejlettebb processzor tápellátás miatt(is).

[link]

2012. aug. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ez már tényleg elég komoly lap csak körbe kell néznem hol kapom meg olcsóbban mert amiket én írtam ki azok 35k környékén mozognak ez meg 50k de lehet inkább gyűjtök és beruházok az 50k lapba. Kösz az infót
2012. aug. 16. 00:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, hogy ez 50K, kicsit elnéztem az árát sorry. Talán ez szóbajöhet?

[link]

2012. aug. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Alaplapból csak Asus és 2iknak meg Asrock jöhet nálam szóba többi márkát nem csípem. Szerintem az a P8Z68V_LE jó lesz majd még keresek róluk teszteket.
2012. aug. 17. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!