Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes hd7970-et venni fx...

Érdemes hd7970-et venni fx 6100 cpu mellé?

Figyelt kérdés

Csak 1 fullhd monitoron használnám, talán még egy 1280*1024es monitorral együtt (ha lehet, nem is tudom mert még nem próbáltam de ha igen talán két monitor két külön munkára).

Amivel nem vagyok tisztában az az, hogy egy ilyen processzor elég vagy lehetnek esetek játékokban, ahol az lenne a kevés? Valamint milyen táp kellene minimum egy ilyen összeállításhoz? (van egy fsp hexa 500w még "régről").

Az az igazság, hogy a keret 180ezer forint, ahogy nézelődtem talán ebből pont kijönne ez a vga-cpu-ram hármas de nem tudom milyen alaplapok vannak ilyen 15-20 ezer forint környékén. Illetve, hogy alapból megérné-e venni egy vga-t ennyiért vagy egy 7870/7950 is elég 1monitorra évekig (tippelve, még ha nem is látjuk a jövőt :D).


2012. aug. 14. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem így vedd:

VGA: [link]

alaplap: [link]

Proci: [link]

Ram: [link]

2012. aug. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocsi a tápot kihagytam:D

[link]

2012. aug. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy fsp hexa 500w már van, pár hónapja lett véve egy használt gép amihez már vettem pár olcsóbb "kelléket" most szeretném a lényegi részt megvenni.

De én is most nézelődtem és ahogy látom egy fx 6100 127körül eszik 100%-on és a vga 250es illetve gondolom egy 14centis illetve 12centis led valamint egy CM hyper 212 illetve egy sata2-es hdd csak nem eszi meg a maradékot.

Viszont az a bolt jónak tűnik, noha nem tudom a vtx3d jóféle márka? Elég olcsó a többihez képest és ..ugyan ez mellékes de ronda az a hűtő xD

2012. aug. 15. 00:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Bőven elbírja az a hexa ezt a konfigot.A VTX3D megbzható jó márka, panaszt nem hallottam rá.Az a hűtő szerintem csak jó, de mindegy hogy néz ki mert úgyis fejjel lefelé lesz a gépben, ráadásul jobb mint a sima referencia hűtő.:)
2012. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!