Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyi ram van a galaxy gioban?

Mennyi ram van a galaxy gioban?

Figyelt kérdés
Egy teszten olvastam, hogy a belső memória és a ram is 512mb, de nekem a ram csak 278 mb, a belső memória pedig 181 mb. Ne teszteket linkeljetek, hanem lehetőleg galaxy giosok segítségét várom!

2012. aug. 14. 08:16
 1/6 anonim válasza:
Nekem is Giom van, nálam is ezek vannak. Nem tudom hogy milyen tesztet olvastál de az nem igaz.
2012. aug. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
512mb ram van benne, de az android lefoglal magának valamennyit és azt nem tudod programfuttatásra használni.
2012. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ez az a teszt.

Na, ha az én telefonom adatai jók, akkor minden ok! Köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 14. 12:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Giom van. 279 RAM van benne és 180 belső memória. Egyébként nagyon jó telefon a maga kategóriájában , ha ilyet akarsz venni csak bíztatni tudlak
2012. aug. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már áprilisban megvettem, csak azt hittem rossz a teló, mert nem ezt írja ki. am tényleg jó.
2012. aug. 23. 13:59
 6/6 anonim ***** válasza:
nagyon jó teló...én 35 ért vettem, ennyiért ez van...
2012. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!