Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Packard Bell EasyNote TK81-SB-...

Packard Bell EasyNote TK81-SB-465HG gépről szeretnék véleményeket kérni?

Figyelt kérdés

A paramétereivel tisztában vagyok, kicsit zavar, hogy Packard Bell, hiába elvileg Acer gép ettől még, vagy ez hülyeség? Mármint, hogy zavar. Mit gondoltok erről a gépről?

Link hozzá: [link]


2012. aug. 13. 10:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Összerakok neked egyet csak írd le mire kell és mennyi pénz van rá.
2012. aug. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
garanciával kell(ene), nagyjából ezekkel az adatokkal, és ennél kicsit kevesebbet szánok rá + win7 + office:)
2012. aug. 13. 10:56
 3/21 anonim ***** válasza:
Parancsolj: [link]
2012. aug. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
De ez is megéri az árát: [link]
2012. aug. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

tök jók, csak nincs se op. rendszer, se office


mi a gond a packard bell-el?

2012. aug. 13. 11:06
 6/21 anonim ***** válasza:

A Packard Bell nem túl megbízható márka. Inkább a designra mennek, mint a minőségre. 130 körül nem nagyon lehet normális gépet találni Windowssal.


Ezekben a processzor kb. 20% gyengébb, mint a Packard Bellben és a videokártya integrált. Viszont megbízhatóbb gyártók.


[link]


[link]


Még ezek is jobban megérnék, mint az a Packard Bell.


[link]


[link]


[link]

2012. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

ezt alapvetően én is így gondolom, viszont 5 év teljes körű gari van ahhoz (pluszért, de nem vészes), amit kinéztem (a kérdésben lévő)

ezzel nem találtam még versenyképeset!

2012. aug. 13. 11:48
 8/21 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de a garanciakiterjesztéstől még nem lesz megbízhatóbb az általad linkelt gép. Azt a pénzt amit a garanciakiterjesztésre költenél én a helyedben inkább hozzátenném a vételárhoz és vennék egy megbízhatóbb gépet.
2012. aug. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm, megfontolom, nem zárkózok el másik gép elől sem! miért gyengébb, mint az ACER, ha ACER termék tul.képpen? nem kötözködök, csak érdekel..!
2012. aug. 13. 11:54
 10/21 anonim ***** válasza:
Nincs mit. A Packard Bellnél inkább a designra mennek a minőség rovására. Egyébként az ACER sem annyira megbízható. Bár már nem olyan hulladék, mint régen volt, de még nem az igazi. Az egy év garancia pedig nevetséges. Egyébként milyen célra szeretnél notebookot venni? Általános használatra vagy néha játszani is szeretnél is rajta?
2012. aug. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!