Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi húzhatja vissza a gépem?...

Mi húzhatja vissza a gépem? Nincs fent túl sok program, van vírus irtóm, msconfig- al tisztitottam fölös progrikat induláskor. (nem rég raktam újra rendszert)

Figyelt kérdés

Laptop, nvidia gt 540m 1gb, i7, 4 gb ram! win7 64 bit

Alapvetően nem tűnik fel hogy lassú lenne a gép, de mikor játszok, (call of duty 4) (max performance) irtozatosan, ugrál az fps 250 ről (annyira fixáltam) 40-ig lemegy néha 30 ig is.

Feladat kezelőben néztem, hogy a cod induláskor 400 mega ram majd folyamatosan telíti és úgy 1,2 giga bájt ram fogyasztásnál nem megy feljebb. A call of duty 4 et is újra raktam, punk buster-t is. A net biztos nem akasztja (ping 25-40). De mégis rendszeresen csinálja. (drivereket is jól raktam fel, és probáltam újra rakását is, sőt a rendszert is többször tettem újra! ( A laptop megvételekor, tökéletes volt két hónapja, de most úgy két három hete nem működik rendesen)

Minecraft-nál is ez a helyzet!



2012. aug. 12. 01:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%

Ez egy laptop videókártya, ne várd hogy 250 FPS-t produkál max grafon. Vedd közepesre a grafikát, directX7-t használj és vedd le az FPS-t addíg, amíg nem lesz fix.

Minecraft java alapú játék, tegyél fel 64 bites javat.

2012. aug. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Te most végig olvastad amit írtam? Amikor megvettem Megvolt minden map-on a 250 fix fps, max grafon,

A java-m meg 64 bites!

De azért kösz a gyors válaszért!

2012. aug. 12. 02:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Porold ki. :) Ha utána is megmarad valamelyik driver lesz.
2012. aug. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ennyi idő alatt is beporosodhat? Még garis nem nagyon akarom szerelgetni. A driverrel nincs probléma, mivel lemezről raktam fel! Meg már próbáltam az újra rakását is és ugyan ez!
2012. aug. 12. 02:36
 5/13 A kérdező kommentje:
Azon felül egyik sem felkiáltójeles (eszközkezelő)
2012. aug. 12. 02:37
 6/13 anonim ***** válasza:
Be hát. Nem kell szétkapni, kompresszorral vagy sűrítettelevegő-sprayyel fújasd ki , viszont ha lemezről raktad fel a drivereket akkor sürgősen frissítsd le őket.
2012. aug. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az meg hogy nem felkiáltójeles nem jelent semmit.
2012. aug. 12. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ezt sosem értettem miért kell frissíteni a drivert? Mert oké ha új játékról programról van szó, de most ahhoz amihez nekem kellene nem a frissességgel van a baja biztos.
2012. aug. 12. 02:40
 9/13 A kérdező kommentje:

Plussz a video kari driverje önmagát frissíti automatikusan:)

[link]

2012. aug. 12. 02:44
 10/13 A kérdező kommentje:
LOL most nézem ez nemxD
2012. aug. 12. 02:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!