Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért akarnak sokan MacBook...

Miért akarnak sokan MacBook air és pro gépeket?

Figyelt kérdés

Amikor a fele annyiban kerülő laptopok simán leverik?


Kinézetre tényleg szép, de 400.000 Ft-ot nem ér meg. Vagy igen?


2012. aug. 11. 10:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%

Valamilyen szinten még elvileg mindig biztonságosabb az oprendszere mint egy windows, meg aztán presztizs mivel te azt megengedheted, ha üzletember vagy akkor te komoly vagy mert apple cuccod van stb.

Az apple termékek szerintem régóta nem azért drágák mert sokkal többet nyújtanak, hanem az emberek vagyis a vásárlói közösségük beállítottsága miatt és mert az emberek így is megveszik :D akinek kell hagy legyen neki.

2012. aug. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

Az hogy fele annyiba kerülő laptopok simán leverik nem feltétlen igaz(a beépített hardvereket tekintve lehet), egy hasonló minőségű windows-os laptop szoftverekkel együtt simán kerül félmillióba.

Természetesen nagyon jó laptopokat kapsz 200 000 forintért, de az más kategória.

2012. aug. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%

"egy hasonló minőségű windows-os laptop szoftverekkel együtt simán kerül félmillióba"


Ez marhaság...

Mutass nekem egy ilyet, ami szerinted "hasonló minőségű" és félmilla...


Első jókat mondott, gyakran csak presztizsből veszik, vagy olyanok, akik baromira nem értenek hozzá és azt gondolják, hogy ami drága, jobb.

2012. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

A MacBook Air gépek nekem is tettszenek, de 400ezret még ha tudnék sem adnék érte. Hasonló specifikációkkal és (szerintem) sokkal szebb designnal, ha nem is fele árban de jóval olcsóbban lehet Windowsos gépet venni.


Én valami ilyesmit szívesebben vennék. Igaz ez nem SSD táras, hanem sima merevlemezes.


[link]


[link]

2012. aug. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Én nem azt mondom, hogy mindenki vegyen apple gépet, sőt én kifejezetten drágának tartom őket, de ettől függetlenül elég sok gyártónak van sok százezres laptopja, mint pl. Dell, Lenonovo, Asus, Sony és még sorolhatnám, az üzleti szegmensben pedig simán meg is veszik őket.

[link]


[link]


[link]

2012. aug. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem most egy toshiba l850-13r laptopom van 8GB-os memóriával, de szerintem gyorsaságban van olyan gyors mint egy macbook air ami jóval drágább én 210.000 Ft-ért vettem
2012. aug. 11. 15:09
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Na igen, de ezek a gépek nem is kicsit vernek rá teljesítményben az almásakra...
2012. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem macbook prom van, 2 éves, semmi baj vele, barátnőmnek sony vaio, kicsit több mint 2, az aksija már 10 percet se bír. Előtte dellem volt, 3 évesen használhatatlan volt. Ezt a macbookot eddig 3szor ejtettem le kőpadlóra, meg se érezte, az egere zseniális, a billentyűzet világít, nem kell lámpa, a word kicsit fura volt, de megszoktam, csak sajnos nem magyar. Nem kell ki-be kapcsolgatni, és nagyon gyors.
2012. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az a szerencse, hogy ha már a gép belsejét kétszeresen megfizettetik akkor már a külső borítás anyaga nem harmat gyenge.

De amúgy ez csak saját tapasztalat, nekem pl. eddig még csak azért kellett laptopot cserélni (5éve használok laptopot, most a másodikat közel 3 év után cseréltem le) mert már réginek éreztem és tudtam egyet jó áron venni. De már én is hallottam olyanról, hogy pont garancia lejárta után halt meg az egyik ismerősöm laptopjában az aksi és nem volt olcsó a csere.

2012. aug. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mutass még egy ilyen masszív, gyors, minőségi gépet:)
2012. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!