Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A processzorom Celeron D336...

A processzorom Celeron D336 2800Mhz,3éves. Volt már rajta hűtőcsere, de hiába ez akkor is 100%os terhelésen, ha pl játszok vagy konvertálok vmit akkor meg közeliti a 86fokot is! Eléggé aggódok, nehogy leégjen. Mit ajánlotok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mit ajánlotok, mit tegyek? Nagyon pénz költekezést sajnos nem tudok csinálni.Szobaventilátort már hasznbáltam de nekem olyan megoldás kell amihez azt nem kel használni. Előre is kösz a segítséget!
2009. júl. 21. 10:55
 1/7 A kérdező kommentje:
[url= [link]
2009. júl. 21. 11:04
 2/7 A kérdező kommentje:
bocsi rossz a link. erre katt: [link]
2009. júl. 21. 11:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen túl gyenge az a processzor. Nekem is ilyen volt, csak 3 ghz-es és a leggagyibb flash játék is 100%-ra tolta. A hőfok meg a terheléssel párhuzamosan emelkedik. erre már akármilyen hűtőt veszel, ezt minden 100%-ra fogja terhelni és 60 fok felett lesz a hőmérséklete. Ruházz be egy dupla magosra, én is azt tettem.
2009. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pucold le a hűtőbordákat. Ha az koszos, akkor a ventillátor sem segít.

Valóban gyenge a proci, de ettől még nem kéne 80 fok köré mennie. Sőt, minél gyengébb, annál kevésbé melegszik, nagyjából...

2009. júl. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez azért nem teljesen így van. Minél gyengébb ergo minél régebbi, annál jobban melegszik, mert régebbi technológiával készült, csak az újak melegszenek egyre kevésbé és fogyasztanak egyre kevesebbet.
2009. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100-110 fokig ne aggodj nem égnek le olyan könnyen
2009. júl. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100-110 foknál már készítheted a serpenyőt, süthetsz palacsinát a gépen xD
2009. júl. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!