Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kivettem a DVD irom, visszarak...

Kivettem a DVD irom, visszaraktam változatlanul de nem indul az xp, miért?

Figyelt kérdés
A havermonak oda adtam a régi gépemből a Dvd írót, visszahozta, amikor viszaraktam és elinditottam a gépet betöltötte az xp-t de amikor a kék képernyőre kellett volna váltson fekete maradt és kikapcsolt a monitor.Mindent ugyan ugy viszakötöttem semmi sem változott, sőt még áram alatt sem volt amikor kivettem és nem megy nem értem mi a probléma...

2012. aug. 11. 09:35
 1/5 cianidetil ***** válasza:
Húzgálj ki mindet mindenhonnan,és dugdosd vissza.lehet,hogy csak kontakt hiba.mivel belenyúltál,lehet levertél egy csatit valahonnan.
2012. aug. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
megprobálom...
2012. aug. 12. 13:01
 3/5 friccy válasza:
indítsd el a gépet húzd ki és be a dvd csatlakozóit és indítsd újra nekem is volt ilyen
2012. szept. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak csokkentett modban indul el a windows, ha normalisan probalom akkor az xp indulasakor kikapcsol a monitor... mi lehet a problema?Amikor a windows loadingol ott meg van kep mikor kekre kellene valtson akkor kapcsol ki a kepernyo:-(
2012. szept. 20. 18:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg nem-e állította át(cable select, master, stb), vagy a bios jól ismeri-e fel, vagy ha ide kábeles akkor a kábel nem tört-e meg.

Azt mondtad régi a gép, erre gondoltam csak.

2013. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!