Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Asus notebookba milyen SSDt?

Asus notebookba milyen SSDt?

Figyelt kérdés
Van egy Asus x54h-so79d típusú notebookom és ebbe szeretnék egy 120as SSDt.Elvileg a notebookba sata2s csatlakozó és de ez nem biztos és így nem tudom megéri-e sata3as SSDt venni(samsung 830)?Illetve ha a HDDt kicserélem SSDre nem jár garanciavesztéssel(ipon)?
2012. aug. 10. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem fog menni, mert az SSD és a HDD fizikailag másképp néz ki, és nem illeszkedne a helyére, de ha rosszul tudom javítsatok ki.

Az biztos, hogy garanciavesztéssel jár, mivel szét kell szerelni a notebookot.

2012. aug. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha felbontod a garancia lejárta előtt, az garanciavesztéssel jár. Egyébként bele fog menni a merevlemez helyére, mivel szabványos kialakítása van. Ilyen későn már nincs kedvem utána nyomozni, hogy van-e benne elég hely, vagy cserélni kell.

A SATA2-höz nyugodtan lehet venni SATA3-as SSD-t, nem fogja nagyon lefogni.

2012. aug. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!