Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot, de milyet?

Laptopot, de milyet?

Figyelt kérdés

Ősszel vennék olyan két kiló körüli összegért, eddig a HP Pavilion DV6 tűnik a legjobbnak, de van belőle egy csomóféle, én pedig nemigazán értek a videókártyákhoz - viszont munka mellett játszanék is vele.

A "laptop nem játékra való" jellegű kommenteket az Ezotéria rovatba kérem.

Köszi:)



2012. aug. 10. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ok... Kérem az Ezotéria rovatban az elérhetőségedet!
2012. aug. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2012. aug. 10. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban járnál egy Asus-al, nagyon strapabíró gépek, sokat elmennek és olcsóbbak is mint a HP. Én nem rég vettem egyet igaz "csak" 140 ezer forintba került, de minden gond nélkül viszi a GTA 4-et, Call of Duty MW3-at. Szerintem nem mond igazat az aki azt állítja, hogy nem lehet rajt játszani. A lényeg az hogy a processzor i3 vagy i5 legyen és a videokártya semmi esetre sem legyen integrált, én azt mondom hogy a Radeon kártyák jobbak, de biztos lesz aki mást mond és ezek mellé ha van legalább 4 GB ram akkor egész ütőképes géped lesz. Ha mindenképp HP-t akarsz akkor ez jó választás lehet: [link]
2012. aug. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát azért ebben a 2 GB-os Radeon HD 6770M inkább a parasztvakítás kategória. :D


Ettől függetlenül nem rossz, bár elég kevés az 12 hónap garancia.

2012. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Én ezt a kettőt ajánlanám, de ezek közül is inkább a Lenovot. Jobban össze vannak rakva. Ha a munkád videó vágás, képszerkesztés akkor a Toshibát, de ha munka alatt csak Word-el való írást értesz akkor elég a Lenovo is, mivel otthoni használatra még az i5-öt sem nagyon használod ki.

2012. aug. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!