Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tápegységet vennék a számítógé...

Tápegységet vennék a számítógépembe. Erről mi a véleményetek? A többi lent

Figyelt kérdés

[link]

Szóval ilyen kaliberű cuccot keresek csak olcsóbban.SATA legyen.Nem utolsó szempont,hogy ne kelljen 2évente cserélni!

Mit ajánlanátok?



2012. aug. 10. 16:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

#7

GPS, GPA tápot ne vegyél

ehhez a géphez tökéletes lesz egy:

FSP APN 350W ipon.hu n keresd meg vagy ahhol akarod ott vedd

de persze nagyobbat is vehetsz de jó hozá ez is és ez 8-9ezer még többi már 10ezer kb.

2012. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10-esnek:tudom,hogy elviszi egy 300W-os,mivel most is az van benne,de most lett javítva és már elég régi,már minden ki lett cserélve a gépben csak ez nem.Most nem akarok hazudni de olyan 2004-körül vehettem,még 80Gb-os vinyó volt benne.
2012. aug. 10. 17:59
 13/15 anonim ***** válasza:
tahát te most csak azért akarsz tápot cserélni mert a gépbe már minden volt cserélve csak az nem és akkor már legyen cserélve az is??
2012. aug. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mondjuk úgy ,hogy elébe megyek a dolgoknak és nem akkor akarok vele bajlódni amikor nincs rá keret,ha érted mire gondolok...Tudod nekem számlákat is kell fizetnem.

Már voltak vele problémák amúgy is,de lehet csak megveszem és csak akkor cseréltetem,ha a másik feladja.Lényeg,hogy most tudnám megvenni.

2012. aug. 11. 07:54
 15/15 anonim ***** válasza:
ja, így már értem :))
2012. aug. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!