Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Raktam össze egy GamerPC-t...

Raktam össze egy GamerPC-t véleményeket kérnék?

Figyelt kérdés

Hali,Véleményeket kérnék hogy mit lenne érdemes lecserélni.

Ár a kapott körül mozogjon maximum.

Előre is köszönöm!

[link]



2012. aug. 10. 12:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
39%

T.Nándi

Látom te mindegyik házba belekötsz.:)

Én általában csak azért rakom be azt a házat hogy ottlegyen.Nem kötelező azt venni amelyiket én írtam.Majd a kérdező a saját ízlése szerint kiválasztja hogy neki melyik lenne a legjobb.

2012. aug. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj danniel de butaságokat ne ajánlgasunk, egy 190 ezres gépben nem szabd ilyen selejtes zárt, rossz légmozgású házat ajánlani. Aki már rakott össze gépet az jól tudja, hogy a HD 7950-nek egy jó szellős házat kell választani. Ez csak egy jó tanács.
2012. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sokan azt gondolják, hogy a ház az nem számít csak olcsó legyen, ez nagy tévedés a ház egy nagyon fontos része a számítógépnek, mivel köztudott, hogy az alkatrészek élettartalmának csökkenését nagyban befolyásolja a túlmelegedés. Ezért először is mindig olyan házat kell választani amelyik jó szellős, és van benne bőven hely. Ezért mindig olyan házat kell választani amelyik jó szellős, és van benne bőven hely. Másodszor, masszív legyen, és egy jó kábelmenedzsment társuljon a házhoz.
2012. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Így van, én is erre akartam rámutatni, ennyire nem szabad spórolni a házon.
2012. aug. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
eredetileg Thermaltake VL80001 W2ZD v3 black editiont akartam venni de lehet maradok ennél akkor.
2012. aug. 10. 18:36
 26/27 A kérdező kommentje:
VL80001W2ZD*
2012. aug. 10. 18:37
 27/27 anonim ***** válasza:
Az egy jókis ház.Vedd azt az én konfigomal.:)
2012. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!