Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem olvassa be az...

Miért nem olvassa be az összes lemezt a meghajtó?

Figyelt kérdés
Régen sok filmet írtam. Viszont a bátyám gépe nem mindegyiket olvassa be. Amelyiket nem olvassa be, azt egy üres, írható DVD-nek jelzi, holott 2 film is rajta van. A bátyám azt tippelte, hogy az én meghajtóm kezd beszarni, én meg nem tudom mit higgyek, ezért is gondoltam, hogy megkérdezlek titeket.

2012. aug. 9. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A te írod miért lenne rossz ha egyszer az övé nem érzékeli? :D

Amúgy van vd meg dvd olvasó is, te dvdre írtad, lehet hogy neki cd olvasója van. Nézzétek meg.

2012. aug. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
elírtam: vd=cd
2012. aug. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem az a gond akkor meg valószínűleg a bátyádé romlott el, de akár a lemez is lehet hibás ha régiek.
2012. aug. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kérdés az, hogy csak a bátyád gépe nem olvassa be a kérdéses lemezeket vagy már semmi se? Ha az előbbi, akkor inkább azzal van a gond. Ha az utóbbi, akkor a lemezekkel lesz a gond. Gagyibb minőségű lemezek kb. 5 év után olvashatatlanná válnak, de a jó minőségűek sem bírják 10-15 évnél tovább. Itt most az otthoni felhasználásra készült írókkal írt lemezekről van szó, nem a gyári lemezekről. Azok tovább bírják azért.
2012. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A bátyám meghajtója is olvassa a DVD-ket. És van olyan lemez amit én írtam és beolvassa. Viszont van olyan amit nem olvas be, ezeket szintén én írtam. Viszont amit az övé nem olvas be azt az enyém igen. Mi lehet a gond?
2012. aug. 9. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor egyértelmű hogy valami baj van az övével.
2012. aug. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!