Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni egy új videoká...

Szeretnék venni egy új videokártyát Honnan tudom meg hogy milyen az alaplapom, milyen a video kártyám és milyen videokártya lesz kompatibilis a gépemmel?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy új videokártyát és nem tudom hogy most milyen van benne. és hogy milyen lesz jó majd bele! Kérlek segítsetek. Néztem már az alaplapot meg mindent de nem sokra mentem, néztem a sajátgép-> jobb klikk / kezelés-t de nem találtam a videokártyát. letöltöttem a Priform Speccy-t de a videokártya ott sincs, viszont az alaplapra ezt írja! : Alaplap

Gyártó ASRock

Modell A780LM-S (CPUSocket)

Verzió To Be Filled By O.E.M.

Lapkakészlet gyártó AMD

Lapkakészlet modell 780G

Lapkakészlet változat 00

Déli-híd gyártója AMD

Déli-híd modell SB700

Déli-híd változat 00

Rendszerhőmérséklet 42 °C

BIOS

Márka American Megatrends Inc.

Verzió P1.00

Dátum 08/28/2009

ELŐRE IS KÖSZI! :D


2012. aug. 9. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:

PCIe -s videókártyát vegyél.

Nyitsz egy parancssort, beírod hogy dxdiag, enter, vársz, felül a képernyő fülecskére klikk, ott le van írva. (nekem win 7-em van, nem tudom, hogy másfajtánál is így van-e.

2012. aug. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen kössz! xp-m van de sajna kb ezzel sem értem el többet. Sehol nem írná ki a Videokártyát, vagy csak én lehetek béna. ( bár valahol találtam olyat, hogy ATI de aztán elvetettem a dolgot mert szerintem az az alaplap/processzor. ((már mérgemben kikapcsoltam a gépet és telón várom a kedves segítőket :D )) )
2012. aug. 9. 21:27
 3/6 anonim ***** válasza:
És ha leveszed a gép oldalát? Nincs ráírva?
2012. aug. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnod nem, már gõzöm sincs hogy mi a teendõ
2012. aug. 10. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha letöltesz valami programot az is csak annyit fog mondani, mint amennyit a dxdiag mutat. Ott mit írt ki? Az nem létezik, hogy semmi használhatót.
2012. aug. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Még mindig én. Az ATI az videókártya gyártó!!! :D (bár már megvette az amd)

Akkor már tudjuk, hogy Ati kártyád van :)

2012. aug. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!