Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát vegyek?

Lacca17 kérdése:

Milyen videókártyát vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy powercolor hd 4650 1gb ddr3 128bit-es pci-e videókártyám, és szeretnék kb 15 ezer-ig vmi erősebbet helyette. Akár használtat akár újat, csak ATI magos legyen. Mit tudtok javasolni?

2012. aug. 9. 18:53
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Miért kaka? Elhiszem ha megindoklod, de úgy tudtam csak a codegen a hulladék. És szakember mondta, hogy ez megbizható és jó minőség.
2012. aug. 9. 19:18
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem csak a Codegen hulladék.. Rengeteg minősíthetetlen szar tápegység van.

Azért rossz, mert nincs kellő védelemmel ellátva és a hatásfoka kb 0. Rengeteg ember életét megkeserítették már a szar tápegységek.

Tessék, itt 1 lista a megbízható és a szar tápokról:

[link]


És egy jó kis videó a HKC szutyok minőségéről:)


https://www.youtube.com/watch?v=XhCnwiWBbUY

2012. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi, igy már értem. Egyébként ez okozhat folyamatos teljesitmény csökkenést a gépnek? Mert nekem napról, napra egyre lassabb a gépem és nem tudom miért. Nem winchester és nem windows gond. A winyót 6 programmal néztem át, a windows újra rakás előtt és után is kb 3-5 perc alatt tölt be. És az élmény index a kezdő 5.1 -ről 4.9- re csökkent, és ez mindig ennyi lett nem frissitésektől függően.
2012. aug. 9. 19:29
 14/14 A kérdező kommentje:
[link] ezek-hez mit szóltok?
2012. aug. 9. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!