Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikor kell kisütni a VGA-k at...

Mikor kell kisütni a VGA-k at és mért szokták ezt (milyen hibánál) hány °% esélyes a javulás?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha nem ad képet én úgy hallottam hogy akkor szokás megsütni őket. A javulásra az esély 50% vagy sikerül vagy nem.
2012. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nemtudom mire gondolsz

tuningolni szokták "gyengeségi ""hibánál"""

ahhol pl feszültséget is állíthatsz az órajeleken kivül meg ventilátor sebbeséget

2012. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1

Gyakorlatban hogy?:)

tüzhely tetején?:)

2012. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha pl elektromos kisütésre gondoltok akkor pl ha nincs tápcsatlakozó rajta akkor nem lehet "bikázni" vele (mint aksikal)

és amugy is házilag nem túl megoldható meg valószinüleg a sikeres eredményre 1% esély van

2012. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a sütőben, hogy eltűnjenek a hajszálrepedések. Elég röhejes, de tényleg működik.
2012. aug. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én úgy hallottam, hogy be kell tenni 200 Celsiuso sütőbe 7 percre és utána vagy megjavul vagy nem.
2012. aug. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az jó:) szegény vga 200 fokon lebarnul:p

melyik vga knál volt ez?

vagy még ma is használt módszer?:D

csak mert neten semmit nem látok

és mintha halotam voln én is ilyenröl de vagy 10 éve:D

2012. aug. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 teszla ***** válasza:

igen szokott sikerülni a BGA reball...csak ne lámák csinálják

és igen ahogy az előző írta 7perc,de csak 180 fokon,és a nem kívánt helyeket alufóliával takarni kell

2012. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Most az előzőből kiindulva elképzeltem:

"És ma, kedves nézőink videokártyát fogunk sütni. Ügyeljünk rá, hogy jól pácoljuk be gépolajba előtte, majd masszírozzuk meg egy kis fűszerzsírral. Az érzékeny részeket, például a szárnyát/combját takarjuk alufóliával, hogy oda ne kozmáljanak. Addig süssük, míg a műanyag alkatrészek egyenletesen nem lesznek barnák. Köszönöm a figyelmet, jó sütögetést!" :D :D :D

Amúgy érdekes hozzászólások pro/kontra a témához: [link]

Csak akkor csináljunk ilyet, ha már a kártya totál nem jó, mert ahogy mondták: Vagy bejön vagy nem.

G.

2012. aug. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
92%

Volt már erről néhány cikk logouton:

[link]

[link]

[link]

HA érdekel am i voltja kérdező, olvass bele ezekbe(gondlom több is van fenn még).

2012. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!