Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van már valakinek tapasztalata...

Fényes Lajos kérdése:

Van már valakinek tapasztalata az AMD féle, AMD Memory ramokról?

Figyelt kérdés
Próbálta már valaki? Jó ez, vagy nem...Kingstonhoz képest... Érdemes ilyet venni?

2012. aug. 8. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez gyakorlatilag a Patriot cég terméke, csak az AMD egy ismertebb márka. Nekem március óta van a gépemben egy 4GB-os, 1600-as darab, minden gond nélkül (1333-on használom). Előnye, hogy a memóriachipeken van egy pici hűtőborda. Az olcsó kategóriában nem szokott lenni.
2012. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondod bevált? Nekem jelenleg 2x2Gb Kingston van de bővitení akarok, 8 vagy 16 gigára, vegyek ilyet, mert árban jó, de bevállik-e...
2012. aug. 8. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
hát kingston melé nem kéne csak kingstont és ugyan oylant vagy pedig ha lecseréled kingstont kiveszed és csak amd (vagy amit akarsz) azt teszel bele
2012. aug. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a kingstont kiveszem, helyette kell az AMD, persze ha bevállik...
2012. aug. 8. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Még egymás mellett is működnie kéne, ha van 4 slot, csak egymással kell párba rakni. Szerintem belépő szintű (olcsó) típusnak elég jó ez az AMD.
2012. aug. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!