Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen processzort kéne...

Milyen processzort kéne vennem? (és esetleg tápot)

Figyelt kérdés

a jelenlegi konfigom:

intel core 2 duo e6300 (1,86 GHz)

asus p5b-e alaplap

4giga ddr2

nvidia geforce gt440 1GB

fujitsu dps-210fb a


(monitor aoc 2236 22", win7 ultimate x64)

tudom hogy nem a legkorszerűbb, stb, de kevés a keret az újítgatásra... az legújabb játékok amikkel játszom, pl prototype 2 sajnos csak ilyen 20-25 fps-ekkel mennek ha mindent high-ra rakok (szóval egyáltalán nem élvezhető). a videókártya bírná simán, csak a proci visszafogja. szóval megint nincs sok pénzem a dologra, 4magos nem fog kiférni a keretből, de mondjuk egy 3 GHz-s core2duo mennyit dobna a dolgon?


2012. aug. 8. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:

kiváncsi vagyok megoldja e proceszor csere szerintem egy quad sem oldaná meg

mivel prototype 2 roszul let optimalizálva pc re

2012. aug. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pl. E6850 c2d félét lene jó szerezned

jó lesz sok szempontból (Föleg más egyéb játékokhoz) de ne lepödj meg ha alig fog növekedni fps

2012. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 * mármint prototype 2 ben
2012. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne várj sokat tőle, a videókártya sem játékra való. Inkább full HD nézésre még régebbi játékokra. Hiába cseréled a procit a videókártya akkor is gyenge marad.
2012. aug. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

gyenge és rossz árérték arányu de nem irta és ebböl még DDR5 ös is van és teszteket ha nézel azért elviszi játékokat ha nem is ugy mint egy normálisabb AMD

nem nem ajánlom és nem mondom hogy jó a gt440 de neki ez van és még hozá ha ddr5 ös akkor használható és a procija elégé gyengus 2ghz es sincsen vagyis még 440 hez is igen gyengécske föleg ha még játék is igényli a komolyabb procikat

(töröltem kérdést listámról)

2012. aug. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Ilyen kártyám van, DDR5-s.Tudom, hogy mit tud.
2012. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. nem várok csodát, sem 60 fps-t,, és ha nem is egy csúcs videókártya, de azért egy pörgősebb procival sok mindent elbírna még szerintem. aztán majd szép apránként jöhet a többi
2012. aug. 9. 20:45
 8/8 A kérdező kommentje:
jah, és tényleg nem írtam. akkor most a pontosítás kedvéért gainward 440gt 1gb ddr5.
2012. aug. 9. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!