Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATi Radeon HD3850 512Mb...

Lambo96 kérdése:

ATi Radeon HD3850 512Mb videókártya jó a korához képest?

Figyelt kérdés
Nem terveztem megvenni, mert van és nem is tervezem lecserélni, csak érdekel hogy milyen, mert mondták páran hogy az jó videókártya.
2012. aug. 7. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem kb 4-5 éve volt ilyen kártyám és szerettem is, de már éreztem, hogy lassan kompromisszumot kell kötnöm és lecseréltem (az 1680x1050-es monitor sok volt neki). Mai szemmel az alsó kategóriás kártyáknál még erősebb, de az alsó középkategóriás megoldásoknál már nem (pl HD5670 vsgy 6670).

Ha úgy érzed, hogy neked elég, akkor jó. Végeredményben ez a lényeg.

2012. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jó volt

viszont már HD 4 stériát sem kellene nagyon venni csak ha nagyon muszáj nem hogy 3 at

2012. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

*szériát


igen attól függ mire használod ha új átékokra nem akkor mindegy meg hát árán biztos nem kapnál jobbat újabakból...

2012. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Régebbi gépembe ilyen VGA-van és még sok új játékot visz a Max Payne3 kevert(high,medium) beállításokkal viszi.
2012. aug. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2012. aug. 8. 08:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!