Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HD 7770. Most vettem, beszerel...

The Nuke kérdése:

HD 7770. Most vettem, beszereltem a gépbe, felment a drivere, és most megy FullHD-ban, csak nem teljes képernyőben. Körbe feketeség van. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Szóval kisebb a kép, mint maga a monitor, amit meg tud jeleníteni. Előző videokártyákkal ilyen gond nem volt! :(


Valakinek valami ötlet?

A felbontás 1080p, HDMI kábellel megy, szóval nem tudom mi a baj.


2012. aug. 7. 15:46
 1/9 TOXIC. ***** válasza:
AMD Catalyst Control Centrel-->Saját digitális síkképernyőm-->Méretezési beállítások, és ott a csúszkával tudod állítani.
2012. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Huhh, sikerült, nagyon szépen köszönöm!!


Már kezdtem pánikolni! :)


Köszi még egyszer...


Soha nem volt még AMD videókártyám, ez az eső.

2012. aug. 7. 16:03
 3/9 A kérdező kommentje:

Most már a windows kép jó, illetve kitölti a monitoromat,

de a játékok még mindig abban a kisebb képben futnak.. :(

2012. aug. 7. 16:12
 4/9 anonim ***** válasza:
Magukban a játékokban is 1080p a beállítás?
2012. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Érdekes, mert így hogy írtad, hogy játékok, leteszteltem több játékban is.

Szóval a többiben jól megy, teljes képernyőn. A Battlefield 3 is, meg a World of Tanks is, egyedül ez a Prototype 2 lesz kisebb. Nem értem miért. De a felbontás 1080p ott is.

2012. aug. 7. 16:44
 6/9 A kérdező kommentje:

Azon a játékon belül viszont mindegy milyen felbontásba rakom, mindig kisebb a kép, mint maga a képernyő.

Illetve ugyan akkora a kép, ugyan annyival kisebb, akármelyik felbontásban is van.

Szóval maga a felbontás változik, meg a játék grafikájának a minősége, csak maga a kép mérete mindig ugyan akkora.

Kisebb, mint a monitorom. :(

2012. aug. 7. 16:48
 7/9 anonim ***** válasza:
A monitoromon (noname: Videoseven) van egy "AUTO" gomb. Ha a Windows beállításai által a kép nem tölti ki a monitor adta lehetőségeket, ezt megnyomva beállítja a képet középre, úgy hogy kitöltse a monitort. Nem tudom, hogy van-e ilyen a monitorodon, és hogy ez végleges megoldás, de egy próbát megér.
2012. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Előző monitoromon nekem is volt. :)


De ezen nincs, illetve van, csak HDMI kábellel üzemel most az átvitel, és azzal nem engedi.

Az 1 szabványos dolog, így ezért nem értem a nem teljes képernyőt.


Előző 2 videokártyámmal nem volt ilyen gond..

Sőt, ilyennel még nem is találkoztam!

Éljen az AMD radeon.. :)

2012. aug. 7. 19:39
 9/9 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm az infót.
2012. aug. 7. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!