Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebbe a foglalatba be lehet...

Ebbe a foglalatba be lehet tenni egy video kártyát?

Figyelt kérdés

Van egy asrock p4vm800-as alalplapom és a lenti képen baloldalon a három fehér foglalatba lehet tenni video kártyát. [link]

mert most nekem ott a negyedikbe van és kiváncsi vagyok hogy azokba a foglalatokba is belemegy egy video kártya.

És mi a legnagyobb processzor ami belemegy a alaplaoba?

köszi a válaszokat



2012. aug. 7. 14:10
 1/2 CactusClone ***** válasza:

Azt a három fehéret PCI slotnak hívják. A negyediket meg AGP-nek.

AGP-s kártyák még vannak (nem éri meg), PCI-os VGA-k pedig már csak ipari elektronikában, tehát pc-s használatra max. használtam valami ősrégi.

A cpu foglalatod Socket 478. Ebbe az Intel a Pentium 4 alapú processzorokat adta évekkel ezelőtt, tehát Pentium4 és Pentium4 alapú Celeron.


"A Socket 478 478 tűs, ZIF FCPGA foglalat, mely fogadja az összes Northwood magos Pentium 4-et és Celeront, az első Prescott magos Pentium 4-eket és a Prescott magos Celeronokat, néhány Willamette Celeronot és Pentium 4-et, a korai Pentium Extreme Editionokat maximum 2MB harmadszintű gyorsítótárral és néhány Core Duo-t."

2012. aug. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mert azt hittem hogy a pci csatlakozóba lehet más kártyát tenni (nem agp- set) azért kérdeztem
2012. aug. 7. 20:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!