Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan lehet elrontani az...

Hogyan lehet elrontani az alaplapot, úgy hogy azt higgyék hogy magától ment tönkre?

Figyelt kérdés

Alaplap: ASUS TUSL2-C eléggé régi

Processzor: P3 800MHz


nem baj ha az alaplappal eggyütt a többi is megy


2012. aug. 6. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
o.O
2012. aug. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha ezt az alaplapot tönkre teszed megkereslek és gyíkká változtatlak! Szentségtörő!

De tényleg, inkább add nekem. Az egyik legjobb alaplap, ami valaha készült, stabil és strapabíró cucc. Nekem van egy, ami már 10 éve megy.


Miért akarnád tönkre tenni? Gari nincs rá, sokat nem ér, nem értem az okát!

2012. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
kéne új gép, de csak akkor kapok, ha elromlik
2012. aug. 6. 20:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Vedd le az oldalát és valamelyik chip lábait zárd össze csavarhúzóval. Ha szerencséd van többé nem indul el. Próbálkozhatsz többször is ha elsőre nem sikerülne!
2012. aug. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy tönkretedd. Inkább add el és a pénzt tedd hozzá az új géphez. Győzd meg a szüleidet.
2012. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval!

Add el, és add hozzá az új gép árához!

2012. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%
Ér vagy ezer forintot! :D
2012. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen géped van és az őseid nem akarnak újat venni, akkor valószínűleg azért van, mert a családi kasszát nem akarják feleslegesen terhelni. Biztosan örülnek, hogy a sok munka után kifizetik a rezsit, megveszik a kaját, öltöztetnek meg iskoláznak Téged meg a többi apróság. Nem éppen fair dolog költségekbe kényszeríteni őket!

Ilyen nekem biztosan eszembe nem jutott volna, soha!

Gondolom amúgy sem vennének fullos gamer gépet, hanem valami használt 8 éves P4-t integrált grafikus vezérlővel...igaz beljebb lennél, de nem sokkal.

Elnézést a feltételezésért, de abban mindenképpen igazam van, hogy az amire készülsz egy sunyi, aljas dolog...nem beszélve arról, hogy tönkretennél egy eszmei értékű gépet.

2012. aug. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%
És ezer forint már nem is pénz??
2012. aug. 7. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Golan Trevize ***** válasza:

Menj el diákmelózni, és spórolj össze pénzt új gépre.

Vagy győzd meg a szüleidet, hogy valóban elég régi ez a gép, és már internetezni sem nagyon lehet rajta.


Én gyerekem átverne úgy, hogy szándékosan még kárt is okoz, azt megnézhetné, hogy egy fagyit is mikor vennék neki legközelebb...

2012. aug. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!