Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nagyobb készenléti időt érek...

Nagyobb készenléti időt érek el, ha kikapcsolom az nvidia optimus technológiát, és csak az intel HD3000 menne?

Figyelt kérdés
Laptopon nem csinálok sok mindent. Olvasok, gépelek, zenét hallgatok, filmet nézek. Kíváncsiságból kérdezem csak, amúgy is elég jó bírja, de ha nem vagyok töltő közelben, és éppen az a kis idő szükséges számomra, hogy befejezzem rajta amit elkezdtem, akkor lehet kikapcsolnám. Tudom, hogy automatikusan kapcsolgatja a gép, de ha nem használom, akkor is gondolom hogy táplálkozik az akuból.
2012. aug. 6. 15:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem játszol, nem futtatsz 3d programokat stb., akkor eleve be se kapcsol az nvidia gpu, szóval semmi különbséget nem érzékelnél.
2012. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Biztos hogy ezek alapján nem kapcsol be!

De ha annyira akarod akkor a BIOS-ba ki lehet kapcsolni, de majd egy játék vagy komolyabb megjelenítési programnál jusson eszedbe hogy kikapcsoltad.

2012. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!