Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi van egy processzor belsejében?

Mi van egy processzor belsejében?

Figyelt kérdés
A múlt héten tönkrement a számítógépem(becsapott a szomszédba a villám). Valamiért iszonyatos bűzt árasztott a pc. Szétszedtem, mert azt gondoltam, hogy valamelyik kártya, vagy esetleg az alaplap ment tönkre(gondoltam megolvadt a nagyfeszültségtől). De nem. Kiszedtem mindent, de a bűz nem szűnt meg, minden ép volt! Leszedtem a processzorhűtőt, és ekkor jött a döbbenet. A CPU-n(AMD Phenom 9850) egy repedés keletkezett vízszintesen(kb. 1 cm hosszú), és a processzorból jön ez az iszonyatos bűz! Olyasmi a bukéja, mint a kénnek, csak 2szer erősebb!

2012. aug. 6. 01:43
 1/7 anonim ***** válasza:
43%

˝Mi van egy processzor belsejében?˝

Mesterséges Inteligencia

A benne lévő kokainnak van ilyen illata. Becsempészték külföldről... Bujjá' el!

2012. aug. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mpeti1996 ***** válasza:
30%
medvesajt
2012. aug. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

"Mi van egy processzor belsejében?"

Szilícium.

2012. aug. 6. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

A prociban, mint minden elektronikai cuccban füst van!

Ha kiszáll belőle akkor nem működik!

2012. aug. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
Van benne sok tranzisztor, meg szilícium meg germánium, meg arany. A tiedben ugyan ezek vannak +pár 10ezer Volt...
2012. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"A múlt héten tönkrement a számítógépem(becsapott a szomszédba a villám)".


Legközelebb jobban vigyázz! Az áramtalanítás nem oldja meg a dolgot.Én villám esetén mindent kihúzok.Nincs olyan villámvédelem ami mindent(a legnagyobbakat is) kibír.

2012. aug. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szegény szomszéd. Jobban van már? :)
2013. aug. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!