Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék összerakni egy jó...

Szeretnék összerakni egy jó számítógépet. Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Először is olcsón szeretnék kijönni belőle. Csak egy kis átlagos jó pc-t szeretnék. Nem lenne baj ha vinné az újabb játékokat is vinné. Előre is köszi!

2012. aug. 5. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:

"Csak egy kis átlagos jó pc-t szeretnék. Nem lenne baj ha vinné az újabb játékokat is vinné"


Csak egy kis átlagos PC nem fogja vinni a legújjabb játékokat.Olyan nincs hogy olcsó egy gép de visz minden játékot.Fizess ha minőséget akarsz

2012. aug. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TOXIC. ***** válasza:
Mi számít olcsónak?
2012. aug. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyid lenne gépre?
2012. aug. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
140k-ért raktam össze a gépemet és viszi az új játékokat. (a HD szabványokat a monitorom nem támogatja max felbontásom 1680*1050) High és Ultra beállításokkal a legtöbb játék fut zökkenőmentesen.
2012. aug. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam, mondjuk egy geforce 210-es videokártyát ami úgy durván 8 ezer forint meg egy 4 gigás ramot. Mondjuk processzor meg alaplap nem tudom, hogy milyen kellene de abból is valami olcsó de jó. És már van is egy jobb gépem egész olcsón. Szóval nekem ebben kellene segíteni prociban meg alaplapban hogy azokból mit válasszak.
2012. aug. 6. 09:31
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja és egy 250 vagy talán egy 320 gigás merevlemezt.
2012. aug. 6. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
LOOOOOOOOOOOOOOL egy 8000 FT-os videókártyával még álmodban sem fogod vinni a legújjabb játékokat :D Most döntsd el milyen gépet akarsz olcsót vagy drágábbat :D Az is segítene ha megmondanád hogy mennyit szánnál rá
2012. aug. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Haver, ha játszani szeretnél, egy jó videókártya ára 25-30 ezer körül mozog...FELESLEGES 10ezres videókártyát venni.
2012. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozom előttem szól kommentelő társaimhoz, az a 8k-s kártya az nem frankó, először egy 23k-s karit vettem a gépbe, de nem volt frankó sajna. Aztán úgy gondoltam, inkább költök rá még egy kicsit és veszek egy olyan kártyát ami megfelel nekem és az igényeimnek.
2012. aug. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!