Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy kis probléma a prociva...

Raptordead kérdése:

Van egy kis probléma a procival! Valaki segitene?

Figyelt kérdés

Van egy olyan problémám hogy a windows 7 ultimate-om a processzorom Pentium(R) Dual-Core CPU E5400 @ 2.70GHz 1.70GHz ezt irja róla és letöltöttem az everestet ami egy nagy hírű gépigény észlelő program vagy mi és azt irja ki hogy "CPU típusa DualCore Intel Pentium E5400, 1700 MHz (8.5 x 200)"

szóval az a 2.70GHz-vel mivan? mert annak a hiánya miatt szarakodik a gpem (egyfolytában lassúak a számitások, laggol) valaki tudna ebben segiteni hogy hogyan aktiváljam a 2. magot? mert elvileg ez kétmagos



2012. aug. 5. 22:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nincs terhelve, akkor visszaveszi a működési frekvenciát, ez természetes. Ezért az 1.7GHz. És nem értem, hogy jön ide a kétmagosság...
2012. aug. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit nem lehet ezen érteni.Hogy jön ide a két magosság?Hát esetleg úgy hogy DUAL CORE processzorja van -_-


XP-n működött mindkét processzor?

2012. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
windows 7-esen működött eddig ez a gép és nem én találtam ki hanem a gép irja ki hogy két magos
2012. aug. 5. 23:28
 4/7 anonim ***** válasza:
32 vagy 64 bites op rendszereket használtál?
2012. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
32
2012. aug. 6. 00:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor legelőszőr használtad a gépet akkor kellett aktiválni a második magot?
2012. aug. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bamboochatheone ***** válasza:
A Windows 7nél nem kell aktiválgatni a magokat, ha az alaplap támogatja akkor a Windows is fogja.
2012. aug. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!