Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem érzékel a billentyűz...

Miért nem érzékel a billentyűzetem egyszerre háromnál több gombot?

Figyelt kérdés
Egy Trust GXT 18 Gaming billentyűzetről van szó, teljesen új most vettem újonnan. De a régi billentyűzetem egyszerre többet is tud... Tehát pl.: MOHAA-ban nem tudok egyszerre átlósan haladni, a séta gombot nyomva tartani és kihajolni (ez már 4 gomb ugyebár). A vezérlőpultban kell esetleg valamit állítani? Segítsetek sürgős lenne!

2012. aug. 5. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy a "gaming" néven hirdetett billentyűzet nincs felkészítve a tényleges játékra.

Valószínűleg hardveres okok miatt nem érzékel többet, ez ellen szoftveresen semmit nem lehet tenni.

2012. aug. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ilyenkor ha visszamegyek reklomálni a Médiába akkor van esély hogy levásárolhatom vagy visszakapom az árát vagy ilyesmi?
2012. aug. 6. 01:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ, elvileg ugye 1-2 napon belül vissza kéne venniük, ha rendesek.

Egyébként meg, mint "hiba" hozd fel ezt, hátha bejön, mert csak hiba esetén kell bármit is tenniük, ha a termék működik, akkor nem.

2012. aug. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 meszku válasza:

3 napon belül pénzvisszafizetési garancia, utána javítás/csere.

Egyébként nekemis gxt 18-asom van, és egyszerre 8 gomb lenyomását érzékeli.

2013. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!