Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudom használni ház ventilátor...

Tudom használni ház ventilátornak a régi táp ventimet?

Figyelt kérdés
Régi codegen tápból kiszereltem a ventilátort, azt tudom használni ház ventillátornak? Van az alaplapon olyan csatlakozó amit tudnék használni?

2012. aug. 4. 22:33
 1/3 anonim ***** válasza:
szabályszerűen nincs rajta olyan csatlakozó már :D de én megoldottam, kiszeded a csatlakozóból ált. 3 drót lóg ki belőle, és rákötsz 2őt egy zsebtelepre :D nekem működött, egy 6 elemmel működő régi villanyvasút üzemelteti :D
2012. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy tudod csak tudni kell forrasztani.(ha nincs csatlakozó a ventin) Ha van csatlakozó(ált. 3 tűs alaplapi illetve molex)akkor tudod használni. Ha nincs csati akkor ráforrasztasz egy 3 tűs csatlakozót leszigeteled és már csak rá kell kötnöd az alaplapodra.
2012. aug. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2 tűs van rajta, mind1, majd megnézem, szétszedem a gépet, csak kiváncsi voltam, hogy megéri e egyáltalán szétszedni.

köszönöm a válaszokat

2012. aug. 4. 22:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!