Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gainward GT 440 vagy Msi...

Gainward GT 440 vagy Msi Hd6670 Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Helló

Az a kérdésem melyik videokari lenne a jobb a Nvidiával jobban mennek a játékok de az ati meg erősebb.Vagyis ha olyan játékal akkarok játszani ami Nvidiát támogat és Atival játszom nem fog rosszul menni?

Ez a Gt440 [link]


Ez meg az Ati Hd6670 [link]


Kettő Közül melyik a jobb választás? árban nincs nagy különbség. Amugy a proceszor E5200, gondoltam hogy veszek egy gts 450-et de ahoz meg nagyobb tápegység kellene.És most max erre a 2 vga-ra van keret. És ez a kettő az ami tetszik.



2012. aug. 4. 19:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Az a 40 fok semmi, úgy nyugodtan mehet.

3GHz körül már jó lesz a 6670 mellé. Sőt még egy kicsit próbálhatsz feljebb is húzni rajta, az én E5200-am alapfeszen beton stabilan vitte a 3,3GHz-et egy P43 lapban.

RAM mennyi? Jó lenne 4GB.

A táp meg mindenképpen sürgős csere, azt cseréld először.

2012. aug. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Hát igen, elsőnek megveszem a kártyát utána a táppot! :)

csak ugy értem ez előtt volt egy prescott fajta pentium 4 proceszorom és az is tök hideg ebbe az Msi alaplapba! :)

Neten néztem hogy más víz hűtéssel is alig képes 40C alá hűtteni a prescott pentium 4 proceszort de én, egy gyári alu intel hűttésel 40C allá lement magátol :D

2012. aug. 5. 10:04
 23/24 anonim ***** válasza:
Codegen táppal nem nagyon kéne húzkodni a procit, wazze! :D
2012. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Tudom :D csak kiprobáltam 3,1 Ghz és 997 fsb tőkéletesen fút! Cpu Stressz teszt 54 Celsiuc! Idáig ez a legmagasabb hőmérséklet :D
2012. aug. 5. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!