Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop VS okostelefon? (bővebb...

Laptop VS okostelefon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Per pill van egy asztali PC-m és egy gagyi phone-om. A gép igazándiból elég arra amit csinálok rajta és ha elmennék itthonról úgyis csak netezni akarnék arra meg elég az okos telefon. Viszont a laptop amit néztem meg jóval erősebb a PC-mnél és persze néha nem jön rosszul ha magammal tudom vinni a gépemet. A telefon viszont egy pár dolgot pluszba helyettesítene pl.: fényképező, stb. Direkt nem írom milyen laptopról illetve milyen notebbokról lenne szó mivel azok már kivannak szemelve és nem változtatok rajtuk. Ezért kérem azt is, hogy ne csak elkezdjetek ajánlgatni telefonokat meg laptopokat se márkákat. Előre is köszönöm!

2012. aug. 3. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A két eszköz teljesen másra van, így nem lehet őket összehasonlítani.


TALÁN egy jobb telefont érdemesebb lenne venni, mivel azt mondod a gép otthon elég, az utazáshoz pedig csak netezni egy telefon is jó.

2012. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor legyen tablet.
2012. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ismétlem: Laptop VS okostelefon csak ebből a kettőből lehet választani! :)
2012. aug. 3. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor teló.De csak akkor,ha már valami komolyabbat veszel,egy laptop árán. Mivel azt is lehet netezésre(bár nem olyan kényelmes mint egy laptop,de a zsebedben elfér:D)
2012. aug. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a te helyedben egy telefont vennék.
2012. aug. 5. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
sztem telefon vagy notebook(kis méretű), a notebook sokkal jobban kezelhető, de nehezebb és a laptop és notebook közti különbség szinte csak az h DVD-t ír vagy nem. :D
2012. aug. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akarod mondani netbook.

A notebook és a laptop ugyan azt jelentik ma már.

Te a netbookra gondolsz inkább.

2012. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!