Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri megvenni ezt a gépet?

Megéri megvenni ezt a gépet?

Figyelt kérdés
[link] A videokártyáról nem látom az adatokat de lehet hogy elnéztem szeretném megvenni szerintetek megérné?

2012. aug. 1. 21:41
 1/5 lindmayer ***** válasza:

nem éri meg

amúgy meg alaplapi vga van benne

2012. aug. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nem nagyon

a vidkártya az i3ban lévő integrált vezérlő, és hááát nem valami erős.

ami az árát felhajtja, az az erdeti win7, bár ezt leszámolva is kb 125k körül marad az ára, annyit meg nem ér meg a gép...

inkább itt nézelődj: [link]

2012. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg HD Graphics 3000 van benne.

Szerintem ilyen árban inkább ezt pl:

[link]

2012. aug. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Az előző hozzászóló által linkelt is jó. Én még ezeket ajánlom a Medion helyett. Az elsőnek a processzora nem sokkal gyengébb a videokártya pedig kb. GT630M szinten van, ami elég jónak számít.


[link]


Ez valamivel erősebb, mint az AMD gép amit linkeltem.


[link]


Ebben pedig elég gyenge a videokártya, de még mindig jobb, mint az integrált.


[link]

2012. aug. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat esetleg valaki megtudná mondani hogy melegszenek ezek a gépek? Amúgy az aldis felállás a 3 év garancia miatt fogott meg. Visszatérve a melegedésre olvastam azt hiszem asus ról amik hidegebek mint az ember testhőmérséklete azok milyenek ?
2012. aug. 2. 09:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!