Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan vigyem vissza a laptopo...

Hogyan vigyem vissza a laptopot, ha az van a garancialevélbe irva hogy csak legális operndszerrel működik a garancia, én pedig nem adtam pénzt a windows 7-emért?

Figyelt kérdés
A laptopom aksija 1 évet sem bírt ki, most 5 percet bír a 3 órából. Ahogy olvastam a garancia érvényes rá is nem csak a gépre.

2012. aug. 1. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Norton Ghostal mentsd le a jelenlegi rendszered egy külső HDD-re, aztán telepítsd újra egy Ubuntu-val a gépet, vidd szervizbe, aztán rakd vissza a ghostolt oprendszert, és mindenki boldog.
2012. aug. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ekkora rizsát! Szerintem azt nem írhatnák oda, hogy legális oprendszerrel garanciás, mert ez olyan, mintha egy autó csak akkor lenne garanciás, ha nem szállítok vele bűnözőket. Semmi közük hozzá, hogy te milyen programokat teszel fel... De az első megoldás jó, csak időigényes...
2012. aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az aksira is igaz, akkor nagy szerencséd van.

Amúgy bármilyen laptop aksiját fél év alatt (bizonyos használat mellett) simán le lehet amortizálni...

2012. aug. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!