Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy kell Win7 telepítéskor...

Hogy kell Win7 telepítéskor partíciót törölni/formázni? Win XP-nél tudom, de Win7nél nem.

Figyelt kérdés

Na ugye Win XP telepítéskor egyszerűen lehet formázni a partíciót, törölni, majd létrehozni, ez nem nálam C- meghajtó. Na de fent van a Win7 a C meghajtón, és nem tudom Win7 újratelepítéskor formázni a C_t, mert szerinte nincs hely rajta. De én nem mellé akarom hanem az egész partíciót letörölni, hogy üres legyen és rá menjen a Win7.

D- meghajtóra meg nem akarom mert 2x lenne fent a Windows7


Na szóval hogy kell megoldani Win7 azt, amit XP-nél megtudok, a C partíciót törölni és létrehozni? Választ előre is köszi.


2012. aug. 1. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint az XP-nél. Ha a rendszert akartad formázni, ott is a telepítő lemezről kellett indítani a gépet...
2012. aug. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a telepítőig már eljutottam:D ha rendesen elolvasod amit leírtam, rájöhetnél. Felsorolja a 2 meghajtót egymás alá: C és D. arra mentem hogy WIndows Setup. A C-re nem engedi rakni mert nincs rajta hely. Azon van a Windows7. De én mégegyszer akarom feltelepíteni mellé, hanem LEFORMÁZNI, tehát mielőtt elkezdi telepíteni, akkor ugye letöröl a C-ről mindent. De ezt nem ajánlja fel, csak hogy melyikre telepítsem egyből. és nem találom, hogy hol kell FORMÁZNI. :D
2012. aug. 1. 17:17
 3/4 A kérdező kommentje:

Na. Úgy értem, mielőtt felsorolja a 2 meghajtót, azelőtt megyek a Windows Setupra.


félre írtam, javítom: De én mégegyszer NEM akarom feltelepíteni mellé*

2012. aug. 1. 17:19
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Drive options(meghajtó beállítások)

2012. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!