Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Honnan tudom leszedni az...

Kori18 kérdése:

Honnan tudom leszedni az alábbi alaplapnak a drivereit?

Figyelt kérdés
msi ms 7293... sehol nem találtam... válaszokat köszönöm :)
2012. júl. 31. 01:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Lévén, hogy ez egy Fujitsu-Siemens OEM lap, a F-S gép típusa szerint kéne a drivereket keresni, nem az alaplap szerint, lévén, hogy OEM lapokhoz a nem a gyártó dolga ezt megtenni.


De meg is lehet kerülni a dolgot, lévén, hogy google szerint VIA PT890 chipset van rajta, amihez lehet keresni drivert közvetlenül a VIA honlapján:


[link]


VIA Hyperion Pro néven keresd.

2012. júl. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért nem találod, mert ez a lap az OEM gyártóknak készült, tehát az alapján kell drivert keresni. Például ha ez egy Fijutsi Siemens gép, találsz egy matricát a gépen gép típusszámával, és az alapján a gyártó oldalán megtalálhatod a drivereket.
2012. júl. 31. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... De az alaplapra annyi van csak irva... hogy "Micro Star ms-7293.....a chipsetre meg hogy VIA VT 8237A
2012. júl. 31. 01:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem baj, a 4in1 driver elvileg ahhoz is jó.
2012. júl. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De magának a számítógépnek is van neve, mint például Fujitsu-Siemens Scaleo J, vagy hasonló, Serial-/Identnumber bármi jöhet amit a gépen találsz.
2012. júl. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!