Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik érné meg jobban? Ipod...

Melyik érné meg jobban? Ipod touch 4g vagy ipad 2?

Figyelt kérdés
13 vagyok és nem tudom eldönteni melyik "illene" hozzám jobban.melyikkel lehet jobban elszórakozni?melyik praktikusabb?
2012. júl. 30. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
13 évesen minek neked ipod/ipad? 13 évesen menj le a térre, focizz, kosarazz, beszélgess a barátokkal, ne ipadozz.
2012. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem minkettő van, de az iPadet többet használom, az iPodot, meg mindenhoza magammal viszem, úgyhogy mindkettő

12f

2012. aug. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

kedves előző: hogy megnyugtassalak iPhonom is van. szerintem hogyha mi ezt megtehetjük, miért ne tehetnénk meg? mert mások rosszabbul élnek? sokat adakozunk, most is mindjárt egy csomagot csinálunk.

én nem gondolom azt, hogy ezektől a kütyüktől jobb/rosszabb ember lennék. azért mert van ilyen cuccom, nem kell feltételezni, hogy egész nap ezeket nyomkodom. játszásra meg nincs időm, nyárom folyamatosan az étterermünkben vagyok.

2012. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerencsére törölték :)
2012. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!