Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha az edigitalba veszek...

Ha az edigitalba veszek számítógépházat (táppal együtt), akkor szar az a táp?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam hogy fsp-t, vagy cieftecet vegyek, és ezért is kérdem, hogy külön vegyek szerintetek házat és tápot vagy?
2012. júl. 30. 07:40
 1/9 A kérdező kommentje:
2012. júl. 30. 07:41
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt messziről kerüld el. inkább legyen olcsóbb ház, de normális, minőségi tápegységet vegyél mellé.
2012. júl. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
rendben köszi a megerősítést!:D
2012. júl. 30. 07:59
 4/9 A kérdező kommentje:

9ezres fsp már jónak számít?

[link]

2012. júl. 30. 08:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. De ha 400w-et akarsz, akkor itt van egy: [link]
2012. júl. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát öö 4gb ramnak, 80gb sata, amd x2 phenom 260 (3.2), és még videókártyát nem vettem bele.

szerintem elég lesz a 350-es nem?

2012. júl. 30. 08:09
 7/9 anonim ***** válasza:
attól függ milyen videokártyát veszel bele.
2012. júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát szerintem alap, hogy asztali gépet SOHA nem veszünk egyben, csak akkor, ha értelmes alkatrészekből, normális szakboltban rakják össze. Az ilyen előre megépített, hipermarketekben és láncolatokban árult gépek - a márkás gépeket kivéve - 99%-ába gagyi táp kerül, mert az nem növeli a gép teljesítményét és nem lehet vele marketingelni.

Ha asztali gépet veszel, messzire kerüld el a Tesco, Cora, MediaMarkt, Edigital, stb... boltokat. Irány a legközelebbi kis számtech bolt, ott normális szakértelem mellett, ha kéred, akkor márkás táppal 1 óra alatt összerakják neked és még nem is feltétlen drágább.

Persze, ha egy HP vagy hasonló márkás asztali gépet veszel egyben, akkor nem szóltam. Ezekbe azért normális táp kerül.

2012. júl. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
HD 5570?
2012. júl. 30. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!