Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia geforce gt520m, nem...

Nvidia geforce gt520m, nem úgy működik ahogy kellene. :/ Vettem egy laptopot Acer Aspire 5742zg. Ebben van 3 gb ram intel P6100 processor. Meg a videókártya GT520M. Miért nem ad magas teljesítményt?

Figyelt kérdés
És a játékoknál nem adja azt a teljesítmény amit kellene neki.. pl CoD mw3 csak olyan 40 fps.. De a Battlefield még csak a Bad Company 2 sem fut el rajta Lowon sem.. pedig kellene neki :// Láttam neten videókat gameplayeket Bf3 medium on simán fut.. nekem mért nem? mi lehet a baj?

2012. júl. 29. 16:17
 1/6 anonim ***** válasza:
változtass az energiagazdálkodási beállitásokon, gondolom win7 van rajta, vezérlőpult-energiag. lehetőségek.
2012. júl. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Net video nem sokat jelent

PONTOSAN ugyanezel a laptopal volt?

2012. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen sőt még az a BF3-as videóban csak 2 gb ram volt.. és a energiagazdálkodást mindent maximális teljesítményre tettem és a videókártya vezérlőjében is úgy csináltam mindent hogy a lehető legjobb teljesítmény legyen.. de így sem jó... :// lehet kellene egy 64 bites windows?? vagy nem tudom másoknak olyan jól működnek ezek a gt520 -as kártyák...
2012. júl. 29. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:
azért mert ezzel a videokártyával .......... .......det
2012. aug. 1. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 vargablazs válasza:
Érdekes módon nekem is ugyan ez a laptopom van, és ugyan ez a problémám! Én sem tudok ésszreű magyarázatot adni rá, és azt hiszem azt fogom csinálni hogy visszaviszem a boltba, hogy el küldjék szervízbe mert ez nem állapot! :/
2012. aug. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 vargablazs válasza:
Vidd el portalanítani egy szervizbe, nekem is hasonló gondom volt egy ugyan ilyen típusú laptoppal, és ez megoldotta a problémát! Évente kétszer mindenképpen vidd el, kifújatni a port belőle.
2012. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!