Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 dvd telepítése dvd...

Windows 7 dvd telepítése dvd boot hiba mi a baj?

Figyelt kérdés

A napokban kaptam egy vírust amitől nem tudtam be bootolni,

betettem a windows7 lemezt leformázom ujrateszem ahogy kell de nem olvasta be a lemezt (se a 32bit win se a 64bit wint )

beletettem az xp lemezt és azt beolvasta azzal leformáztam az egész lemezt de még mindig nem akarja beolvasni a windows 7 lemezt

Folyamat:

bent a lemez F12 nyomok ki jön miről bootol jon rámegyek hogy cd-rom na akkor kiírja hogy loading cd-rom ...de egyből tovább is lép azzal hogy no operating system vagy valami ilyesmit ír ki de ha beleteszek egy live cd vagy egy xp egyből kidobja hogy nyomjon meg egy billentyűzetet ....

Várom a válaszokat !!



2012. júl. 25. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem lehet megmondani. A win7 DVD bootloadere bizonyos alaplapokon nem indul, de akkor általában kapsz egy hibakódot (05), nem megy tovább. Gyanúsabb, hogy csak a lemezed van rosszul kiírva.
2012. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Javaslom a lemez újraírását. Próbálj meg leszedni vagy egy Win7 telepítőt vagy egy Linux distrot és írd ki lassú sebességgel lehetúleg új DVDre, majd bootold be arról. Ha csak úgy minden nélkül továbblép és fel sem ismeri, akkor lehet hogy hibás volt maga a DVD.
2012. júl. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt a lemezt kb 2-3 éve használom minden gépet ezzel tettem ujra....

A 64bites wint telepítek mindig mondom lehet elhasználódott már 6gb ram van a gépembe kell a 64bit mondom akkor ideiglenesen felteszem a 32bit-et ameddig újra nem írom ki a 64bitet (a 32bit kb 2x volt használva)de nem volt jó ugyan az a hiba .. :S

2012. júl. 25. 23:18
 4/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg egy Vista DVD-t. Ha azzal elindul, akkor annak a helyreállító konzoljából lemezcsere után el tudod indítani a win7 telepítőt. Ezzel a trükkel mennek a fent említett, inkompatibilis alaplapok is, ha telepíteni kell rájuk win7-et.
2012. júl. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
vista lemezem sajna nincsen.. :S helyreállítani hogy lehet ? nem csak op rendszert lehet helyreállítani ? vagy valami boot helyreállító is van közte ?
2012. júl. 25. 23:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs Vista DVD-d? Meddig tart letölteni egyet? Most elindítod, reggelre le is ér, még ha lassú neted van is.
2012. júl. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

én win 7 es voltam vistát nem szerettem ...

am ez hogy tudott elállítódni mert ezen a gépen amióta megvettem kb 1 éve csak win7 volt kb 2-3x lett újratelepítve

2012. júl. 25. 23:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Manapság egy írott DVD csoda, ha 1 év után még olvasható. Megpróbálhatod újra kiírni, ha nem akarsz pocsékolni, akkor újraírható lemezre.
2012. júl. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!