Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valakinek Dell Inspiron...

Van valakinek Dell Inspiron 14Z-je? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

Konkrétan erre a modellre vagyok kíváncsi:

[link]


Ilyet szeretnék venni.

Core i5 rocival, 6GB RAM-al, eredeti windows 7 home orendszerrel.


Esetleg van valakinek ilyen? Jól működik? Ölben használva nem melegszik?



2012. júl. 25. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem jó kis laptop.


[link]

2012. aug. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már a létező összes tesztet elolvastam róla, de érdekelt a felhasználók véleménye is.


Te itthon vetted, Magyarországon? Mennyiért? Oprendszerrel, vagy anélkül? Mekkora RAM-al?

2012. aug. 5. 21:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Látom te teljesítmény laptopot akarsz, de azt tudnod kell, hogy a színes laptopok nőknek vannak kitalálva és azért sokkal többet fizetsz mint más ugyanilyen teljesítményű laptopért, rengeteg oldalon ezt olvashattad volna ha nem csak az eladó oldalakat figyeled, ez minden cégnél egy piár fogás, a saját csajom is bele esett egy samsung dizájn laptopba 150-ért "szép piros, jól néz ki", de én 160-ért egy acer 5755g-st vettem, a kettő között a különbség??? Suzuki---Ferrári, nézz utána. GONDOLOM FIÚ VAGY! Ha mégse akkor vedd meg, de ha srác vagy akkor ugyan ebben az árban "feketébe" sokkal erősebbet vehetsz. És az ölben hordás!!!! Soha ne tedd, i5 procis gépek, mint az enyém is nagyon melegszenek, persze ezért van is kráft benne, battlefield 3 nekem ultrán hibátlan. Sose tedd ágyra, ölbe, földre!!! Nekem az asztalon egy laptop hűtőn fog megöregedni.
2012. aug. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

És milyen gépet tudnál ajánlani ami tudja adni az i5-höz hasonló kraftot de nem melegszik mint állat?

Nekem pont olyan kellene ami nem melegszik plusz hűtés nélkül sem.

Most egy asusom van, turion x2-es 2,2GHz-es. De rosszul vagyok mennyire meleg pláne nyáron.

(vinyó 42-45C, procit ne tudom de biztos az sem hideg2 óra netezés után.)

2012. aug. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!