Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem tudom installálni a...

Nem tudom installálni a számítógépet, valakinek vmi ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem bootol a gépem, nemismeri be a dvd írót és a winchestert. már mindent próbáltam (másik szallagkábelek, dzsamperelni) Ha valakinek van valami 5 lete az irja.

Ittvan néhány kép a problémáról:


[link]

[link]

[link]



2012. júl. 25. 16:26
 1/4 coopper ***** válasza:

Szia.


A Dell gépekkel én is sokat szivtam.


Próbáld egyessével, Tehát egyszerre csak az egyiket rakd fel, aztán nézd meg, hogy látja-e


HA jól rémmlik AUTO-RA kell állitani a setupban, akkor lekezeli magától.


Illetve próbáld osztott kábelen mindkét pozicióban, alul is felül is.


Sok sikert.

Üdv.

2012. júl. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia próbáltammár osztott kábellel is. Hiába próbálom eggyessével, nemismeri fel, mellesleg ezeeket telepitenikell vhogy a biosban vagy mi? (bocs ha hülyeséget irok , nemnagyon értek hozzá) :SS
2012. júl. 25. 16:54
 3/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Elvileg nem kell teelepiteni.


A setupban (első kép) tudod változtatni (space, + , -) oda rakd azt, hogy AUTO mindegyikhez, aztán próbálkozz.


Kapcsold kia gépet, majd rakd fel az egyik eszközt (gondolom először a Merevlemezt), Kapcsold be, és nézd meg, hogy felismerte-e. Ha nem kapcsold ki, rakd másik pozicióa, ezt játszd végig 4-szer (mivel 4 csatlakozási lehetőség van)


Ha nem akkor a wincseszteren a jumpereket nézd át, azokkat módositsd, majd kezd előlről kikapcs, felrak, bekapcs, igy is 4 szer, stb,stb.


Egyszer csak beletrafálsz......


Sok sikert.

Üdv.

2012. júl. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, már megoldódott.. a szemétnek nemmindegy meik áramot mibe dugod -.-"" de probléma megoldva, köszi azért :DD
2012. júl. 25. 18:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!