Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi kell ahhoz, hogy az ADSL...

Mi kell ahhoz, hogy az ADSL netet az asztali gépen kívül egy wifis eszközzel is használni tudjam?

Figyelt kérdés

Gondolkodom, hogy veszek egy tablet gépet, amiben wifi van. (Bluetooth és 3G nincs.) Meg tudom oldani, hogy a netre kapcsolódjak vele úgy, hogy az asztali gépet esetleg be se kelljen kapcsolni?


Esetleg olyan megoldás, hogy ugyanezen kapcsolattal adatokat is tudjak másolni a két gép között?


Lehetőleg nem túl drága megoldás kéne, és egyszerű, mert kicsit láma vagyok hozzá. :)


A netem közvetlen, tehát nincs külön router, csak a vezeték jön a falból a hálókártyába. (PPPoE??)


Előre is köszi! :)



2012. júl. 24. 13:10
 1/6 anonim válasza:
100%
Egy wifis router szükséges ehhez, semmi más. 5-6000 Ft.
2012. júl. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

A wifis router ugye azt jelenti, hogy vezeték nélkül IS lehet kapcsolódni? Tehát az asztali gép is fog tudni menni vele?

2012. júl. 24. 13:24
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és a gépen ez úgy fog látszani, mintha egy lokális háló tagja lennék? Nagyon át kell szabni hozzá a kapcsolatokat? :|
2012. júl. 24. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
2012. júl. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez az ábra nagyon jó, köszönöm!
2012. júl. 24. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze az adatmásoláshoz mindkét gépnek bekapcsolva kell lenni . A sebesség nagyon alacsony lesz .
2012. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!