Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Három monitoros rendszer két...

Három monitoros rendszer két videokártyával, lehetséges?

Figyelt kérdés

Jelenleg két monitort használok ami egy Ati HD4870-es VGA 2 DVI Portjára van csatlakoztatva (DVI --> Dsub átalakítóval)

Az alaplapomon van egy integrált ati VGA és rendelkezik DVI és Dsub csatlakozókkal. Az érdekelne, hogy egy harmadik monitort ezen keresztül rá tudnék-e kötni?



2012. júl. 23. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:
az integrált vga le van tiltva amikor a pci-osat használod szóval nem...
2012. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, lehet olyat csinálni, hogy együtt működjenek, legalábbis AMD-nél igen /Hybrid Crossfire/. Ezt előre ki kell próbálmod, hiszen rengeteg dolgon múlik. Először is azon, hogy a BIOS-ban be lehet-e kapcsolni az int. VGA-t és a diszkrétet egyszerre, Aztán a driver engedi-e ezt az opciót stb. Szóval szerintem először próbáld ki egy kölcsönmonitorral, és ha jó akkor vegyél egyet.
2012. júl. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sikerült megcsinálni, engedélyeztem biosban és ennyi. Tud hibrid crossfire modeot de akkor a gyorsabb kártyát visszalassítja úgyhogy az nem jó...

Engedélyeztem a Win 7 felismerte és megy...

2012. júl. 24. 07:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!