Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A HDD-t nem látja a gépem, mi...

Laci8519 kérdése:

A HDD-t nem látja a gépem, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2 HDD van a gépben egy 80 gb-os (ezen van a windows) és egy 250 gb-os. Eddig semmi baja nem volt. Tegnap mikor bekapcsoltam a gépet felismerte a HDD-t de olyan volt mintha egy üres lemezt tennék, bele. Újra indítottam a gépet és utána jó volt. Ma reggel már hiába indítottam újra, nem jött helyre. Látta, hogy ott van csak mint ha üres lett volna. Total Commanderben rákattintottam a meghajtóra és azt írta, hogy nincs ilyen meghajtó.

BIOS-t néztem és ott is felismeri. Sok fontos adat van remélem nem tűnt el minden. A 2 HDD jumper nélkül van a gépre rákötve és SATA2-es mind a 2. Eddig is így volt ezért nem értem, hogy mi a baja.



2012. júl. 23. 12:53
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a 250gb-osról van szó.
2012. júl. 23. 14:00
 2/2 A kérdező kommentje:
MÁR TÁRGYTALAN MERT SZÉTVERTEM BALTÁVAL!!!
2012. júl. 23. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!