Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ti melyiket választanátok a...

Cipi8 kérdése:

Ti melyiket választanátok a két ház közül?

Figyelt kérdés

Gépház vásárlás előtt állok és kíváncsi lennék a véleményetekre ezzel kapcsolatosan

Aerocool Strike-X ház ATX, mini ATX lapokhoz való alsó tápos házikó ára 10.500-


[link]


A máik szintén Aerocool gyártmány VX-R Advance 12.750Ft-tól ATX, micro ATX lapokhoz, alsó tápos


[link]


Mind a két ház nagyon tetszik csak dönteni nem igazán tudok, a Strike-Xnél több a beépíthető venti hely és eléggé jó megjelenésű. A VX-R A. kevesebb a venti helyek száma de van szabályzó gyárilag és külsőre ez is eléggé megnyerő a számomra!

Venni akarok mellé minimum 2-3 ledes 12 cm-es ledes hűtőt, mind a kettő tetszik de nem tudom eldönteni hogy mégis melyik! Nem gamer vagyok de a jövő beni fejlesztésekre is gondolok és nem akarok a házat cserélni egy jó pár évig, jövőre egy 6 magos AMD konfigon töröm a fejem és ott már azért befigyelnének a jó játékok amik persze nagyobb hővel járnak!


A mostani LC power régi gagyi ház eléggé gyatrán szerepelt a kánikulában a gyári hűtő a CORE 2 DUO proci hűtőt le is kellet cserélni egy Hyper TX3 Evo-ra, pedig 4 8centis venti van a gépbe és nagyon melege volt így is, most csak a kopasz váz van így már jobb azért minden. Minden ventim jól van most is belőve.


Köszi válaszokat előre is!!!


2012. júl. 22. 23:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a vx-r advanced et mondanám tágasabb,szabályzó,jó kinézet.Ha 3 venti hely van benne akkor már simán elég hűtést biztosít.
2012. júl. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!