Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik processzor jobb az AMD...

Melyik processzor jobb az AMD vagy az Intel?

Figyelt kérdés
2012. júl. 20. 19:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Épp ezért írtam! :D Meg szerintem az i5 jobb játékra mint a 81x0.
2012. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
77%

SnakeDoc

Csakhogy játékra FX8150-től erősebb CPU-t amúgy is felesleges lenne venni.

2012. júl. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 SnakeDoc ***** válasza:
100%
Játékra i5-2300 meg Fx-6100 elég akármelyik VGA-nak. A felett meg már minden CPU csak hab a tortán.
2012. júl. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen egyetértek SnakeDoc válaszával. Ez a helyes válasz.
2012. júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

T.Nándi

Te profi módon űzöd hogy táncolj az én idegeimen(már elnézést).

"Teljesen egyetértek SnakeDoc válaszával. Ez a helyes válasz."

Azért mert te egyet értesz vele egyből az a helyes? Amúgy is egy ilyen kérdésre ahol is rengetegfelhasználás irány, konfig stb... létezik hogy lehet helyes válasz?

Mi alapján helyes? Maga a kérdés baromság.

Félre értés ne essék, nem SnakeDoc-ot akarom ezzel bántani, de egy csöppet kiakasztó "ez a helyes válasz".

Persze lehet késő van, és csak az én pihent agyam teszi ezt.

2012. júl. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem értem mi lehet abban idegesítő, ha valaki normálisan, és megfontoltan válaszol? Talán nem is szolnék egy szót se ha te is legalább 77%-ban hasznos válaszok adnál, de 57%-al "Mi alapján helyes? Maga a kérdés baromság" ilyet kijelenti. Az a helyzet, hogy kezdelek megérteni. Gratulálok!
2012. júl. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
90%

Most komolyan abban a tévhitbe élsz, hogy a % rendszer használható is valamire? Akkor ezek szerint itt GYK 90% többet ért hozzá mint én?


Na, hogy értsd. Elnézést utólag, kissé késő volt, meg aznap láttam egy-két helyen értetlenkedésed is, és egy idő után szakad a cérna. Lehet nem kellett volna.


"Mi alapján helyes? Maga a kérdés baromság" ilyet kijelenti."

Látom nem érted. Nézd meg a kérdést. maga a kérdé formátuma nem helyes. Két CPU gyártót ír, és azt kérdezi melyik a jobb processzor? Erre már, hogy lehetne helyesen felelni. Pontosabban lehetne, de ahhoz rengeteg szegmensről, és felhasználási irányról kéne írni. Egy mondatba egy ilyen szintű kérdést nem lehet lerendezni.


"ha valaki normálisan, és megfontoltan válaszol?"

Ez lennél te? Elég régóta itt vagyok, de nem láttam még ilyet tőled...

2012. júl. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

Látom te nem érted, én azt a kijelentést, hogy "Teljesen egyetértek SnakeDoc válaszával. Ez a helyes válasz." SnakeDoc válaszára értettem. Ez az én egyéni véleményem, lehet neked más a véleményed, és én tiszteletben tartom a te véleményedet is. Viszont azt nem értem, hogy olyan régóta itt vagy és annyi helyes hozzáértő választ adtál, akkor, hogy csak 57%-ig vitted a hasznos válaszokkal?

Nem furcsa egy kicsit? Én azért megfontolnám, hogy olyas valakit szólnék le akinek a válasza 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat adott.

Ha engem kritizálsz, rendben én nem érek fel magas szintű tudásodig, de SnakeDoc az más súlycsoport.Igen némelyik hozzászóló nem veszi észre, hogy meddig lehet elmenni.

2012. júl. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Még mindig az a % arány.

A % rendszer olyasmi mint a népszerűség. Persze nem erre szolgál. Legtöbben azért nyomkodnak le-fel(bevallom egyszer-kétszer én is) mert az adott válasz nem egyezik az övékkel. Láthatod stílusom se valami szerethető, ezt spékeld meg kb több tucat idiótával akivel itt az elmúlt

7-8 hónapba összevesztem = 57%-os arány.


" de SnakeDoc az más súlycsoport"

A következtetés miből is vontad le?

2012. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Abból, hogy normális választ adott, és nem utolsó sorban, hogy válasza 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat adott. Úgy vélem, hogy mégis csak ért valamicskét a témához.
2012. júl. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!