Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop processzort hogy lehet...

Laptop processzort hogy lehet húzni?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Az lenne a kérdés,hogy a laptopomban lévő celeron M 1,47ghz-es procit szeretném húzni,mert lassú a gép nagyon,am elmegy rajta a san andreas,de a google chrome kifagy néha :D,meg lassú is.És az lenne a problem,hogy én ediig minden gépnél biosból húztam az ment nekem jól mindig,de itt a biosba nem engedi,úgyhogy valami progi kellene,mert mindenképp szeretnék egy minimális OC-t adni neki pl 1,6ghz már faxa lenne köszi előre is.
2012. júl. 20. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
SEHOGY
2012. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint a CPU, programmal való húzását veszélyesnek tartom. Akkor ha nem ért hozzá az ember. De ha már csináltál ilyet akkor parancsolj: [link]
2012. júl. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi próbáltam a progit de nem csinált semmit :P
2012. júl. 20. 16:23
 4/8 A kérdező kommentje:
a bios frissitést is próbáltam de továbbra sem engedi biosbol
2012. júl. 20. 16:23
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Én értem ,hogy kevesled a teljesítményt. Sőt azt is megértem, hogy próbálsz valamit tenni az ügy érdekében. De.

Most még ha lassan is, de legalább működik a masina. Ez a tuning dolog könnyen a visszájára fordulhat, és akkor nem lesz semmi. Tudom hogy te a kérdésedre vársz válaszokat, és nem pedig kioktatást vártál. Nem is annak szántam, ezt őszintén mondom. De nem árt elgondolkodni ezen.

2012. júl. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jó igazad van de nem ész nálküli tuningra gondoltam.
2012. júl. 20. 16:56
 7/8 A kérdező kommentje:
am van +coolerem
2012. júl. 20. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:

sztem keress rá egy programot.


ha bios frissítés nem oldja meg.

Illetve házilag tuningolt crackelt hackelt moddolt über bios-t is kipróbálhatnál. - ha létezik ilyesmi.

2012. júl. 27. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!