Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek milyen headsetet...

Szerintetek milyen headsetet vegyek 14. 000 Ft. Alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg van egy Logitech fülesem, amit ki akarok cserélni egy másik headsetre. Én nem igazán tudok dönteni, mivel elég kevéssel volt meg a tapasztalatom, és nem nagyon találtam információt egyik "kiszemeltről" sem. Szóval, a kérdésem hogy 14.000 forint alatt milyen fülest (mikrofonnal, természetesen) érdemes venni?

A lényeg, hogy gamelésre, meg ritka zenehallgatásra lenne használva, ezért szerintem jó lenne, ha 5.1-es hangzása lenne, de ebbe nem nagyon kötök bele.

Mindegy milyen márka, csak arra kérlek titeket, ha lehet, linkeljetek vagy iPon-ról, vagy esetleg PCX-ről.


Előre is köszönöm!



2012. júl. 18. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Füles hogy lehet 5.1-es?
2012. júl. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5.1 et a hangzásra mondotta
2012. júl. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy hogy tipikus "géming hedszet".


Vegyél egy HD 201et meg egy jó mikrofont hozzá.


[link]

2012. júl. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezek elég jók.

[link]

[link]

[link]

Ha nagyon fontos az 5.1 akkor ezt:

[link]

2012. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom hogy kifejezetten olyan gyártókat keress amik bizonyítottak a e téren már és köztudottam jó füleseket gyártanak mint pl: steelseries, roccat, thermaltake, beyerdynamic és stb..
2012. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ozone attack
2012. júl. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ozone Oxid!!! Alegjobb ha 5.1-est akarsz! nézz róla videókat és megtudod milyen jó!
2013. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha még él a kérdés, Ozone Rage ST
2013. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!