Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol tudnám eladni a videokárty...

Hol tudnám eladni a videokártyám hardverapron kivül?

Figyelt kérdés
6850-en gigabyte oc ot akarnám eladni fél évig garanciás egyik srác 27-ért venné meg.
2012. júl. 18. 15:06
 1/4 Hazardteam ***** válasza:
Hardveraprósok nagy része elmebeteg, ráadásul adnák egyből tovább haszonnal. Neked olyat kell keresned, aki saját magának akarja reális áron. Lehet egyébként ott is, csak adjál normális elérhetőséget és ne szállj el az árral. Az alkudozógép hiénákkal meg ne foglalkozz, bár tény, hogy az a társaság elég "belterjes". Próbáld meg a hup-ra feltenni, vagy próbálj ki több hw hirdető oldalt.
2012. júl. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SnakeDoc ***** válasza:

"Neked olyat kell keresned, aki saját magának akarja reális áron"

Nem tök mindegy kinek akarja? A lényeg, hogy megfelelő összeget adjon érte. De ez nem vásárlótól, hanem eladótól függ..

Ezt viszont nem értem, hogy "elmebetegek".

Miért, talán a zárt osztályon lehet internetezni?


Ahogy látom, 30-28/27-ért van a legolcsóbb. Annyiért nem rossz. Bár lehet be tudnál vele húzni még 1-2Ezret, olyan 30k környékére, de szerintem így is jó üzlet lesz.

2012. júl. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Viszonylag reális ár érte 27ezer.

de ha pl 30 ért árultad akkor 3 ezret ne engedj le neki

ha meg megegyezést irtál akor mit foglalkozol olyanal amibe nem mész bele? vársz amig neked jobban tetszö árat ajánlanak

újonan 33ezerért is van kb. HD6850 és még még nem is Gigabyte és nem is OC

akik ezt szeretik ugyis megfizetik majd neked

tovább adós embernek azt tartanám aki 20-24ezret ajánlana érte kb.

2012. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 attila97@ válasza:
A hardverapró elég jó oldal szerintem ott is elmegy 30-ért !
2013. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!