Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Venni szeretnék egy új gépet...

Venni szeretnék egy új gépet és nem tudom, hogy milyen procit vegyek bele?

Figyelt kérdés
Nem játszom valami sokat, max csak konvertálgatok és filmet nézek. Ebben kellene egy kis segítség, hogy egy 8 magosat ki tudék e használni, mivel sok helyen olvastam, hogy a progik nagyrész, csak 1-2 magot használ. Ti mit ajánlanátok ilyen célra 35 és 45 ezer körül?
2012. júl. 18. 12:52
 1/7 anonim ***** válasza:
milyen foglalatú kell?
2012. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyébként fx 4100, esetleg 6100 bőven elég mindenhez :)
2012. júl. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Még csak most szeretném venni a gépet, tehát olyan alaplapot veszek ami jó a procihoz.
2012. júl. 18. 12:58
 4/7 lindmayer ***** válasza:

én is a buldozerre szavazok

de ha mondasz egy keretet és mi van meg a géphez, akkor össze is állítunk neked egyet

2012. júl. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint, már szinte mindenem meg van a géphez, csak lap kellene + proci. Meg mondom őszintén nem vagyok nagy gépzseni. De az AMD procikban keveslem az MB-t. Egyedül a magszámok vonzanak, viszont ha nem tudom kihasználni akkor már inkább Intelt vennék.
2012. júl. 18. 13:06
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az a programtól függ hogy hány szálon tud dolgozni. Ha sok szálat tud használni akkor az FX8120 42-ért jó lehet.
2012. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 lindmayer ***** válasza:
persze, de az intelnél is ugyanannyi magot tudnak használni a programok(kivéve pár spéci program), de ha viszont hosszabb távra tervezel, akkor az amd több magja nyerő lehet
2012. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!